Šikmý sklon sedadla pro isofix Nuna. Je možné isofix nějak vypodložit?

Zodpovězené
12. srp 2024

Dobrý den,

v autě Škoda Fabia máme dost šikmé sedadlo a při používání isofix Turtle Bugaboo by Nuna má miminko při spánku spadlou hlavičku. Bohužel jsme před koupí neodzkoušeli, jak v autě sedí.

Je možné isofix nějak vypodložit, nebo je nutné koupit jinou přímo na typ těchto sedadel?

Děkuji

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný dotaz.

Bohužel na isofixu u této sedačky už to nějak elegantně vyřešit nelze. Pokud trváte na základně, bylo by nutné změnit celý set a ideálně vyzkoušet, abyste měli jistotu, že to bude taková volba, která si s úhlem sedadla poradí.

Variantou také je poutat vajíčko pásem. Při poutání pásem auta si můžete sedačku do jisté míry ještě trochu napolohovat a upravit sklon.

Kdybychom mohli jakkoliv pomoci, neváhejte dát vědět.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz