Potah na vajicko Avionaut cosmo. Existuje nějaký nepromokavý?

Zodpovězené
21. srp 2024

Dobrý den,

máme autosedačku Avionaut cosmo. Syn bohužel často zvrací a jezdíme byť krátké trasy (5-15 minut), ale každý den. Skoro denně mi tedy sedačku pozvrací. Snažím se, abychom nejezdili hned po kojení, odříhne si atd., ale stejně se většinou usazením do vajíčka pozvrací.

Existuje nějaký nepromokavý potah na sedačku? Případně i obyčejný, co zachytí to nejhorší?

Předem děkuji.

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný dotaz.

Avionaut má v nabídce pouze prodyšnou vložku. Ta se obávám, že Vám sedačku úplně neochrání proti znečištění. Možná najdete na trhu nějaké univerzální řešení, s těmi ale bohužel nemáme zkušenost.

V případě jakéhokoliv dotazu, neváhejte psát. Rádi pomůžeme.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz