Pokračovací autosedačka pro nesedícího. Jakou byste prosím doporučil?

Zodpovězené
14. srp 2024

Dobrý den,

prosíme o radu, jak řešit autosedačku pro syna (9 m., 8,5 kg, 79 cm), který ještě nesedí a nevypadá to, že by si v blízké době měl sednout. Jako vajíčko máme Nuna pippa next, to je do 13 kg, ale pouze do 83 cm a malý je tam už teď dost natěsno...

Jaké jsou prosím možnosti?

Rádi bychom samozřejmě co největší bezpečí a pohodlí pro syna a asi jako každý - za co nejlevněji, co nejlepší. 🙂
Auta (pokud je to podstatné) máme Kia ceed 2013 combi a Kia venga 2018.

Moc děkujeme!

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný dotaz.

V tuto chvíli jsou na trhu sedačky (vyjma vajíček) pro nesedící děti pouze tyto:

Klippan Kiss2Plus
BeSafe iZi Turn B
BeSafe Stretch B

Pokud se rozhodnete sedačku vyměnit, je dobré jí vyzkoušet v autě/autech a jak sedne dítěti. S tím Vám případně dokážeme pomoci na našich pobočkách Centra autosedaček.

Více se o tom můžete dočíst v tomto článku:
https://www.centrumautosedacek.cz/blog/post/27-...

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz