Kompatibilní autosedačka k isofixu Cybex. Je nějaká?

Zodpovězené
30. čer 2020

Dobrý den,

aktuálně máme autosedačku Cybex Aton 5 a k ní příslušný isofix. Sedačka je do 13 kilo. Dítě má aktuálně necelých 8 měsíců a něco málo přes 8 kilo, takže ještě chvíli vydrží.

Ráda bych se ale zeptala, zda je potom nějaká větší autosedačka kompatibilní právě s naším isofixem, nebo zda budeme muset pořídit vše nové.

A druhý dotaz: Jsou vůbec isofixy, které jsou pro více velikostí sedaček?

Cestujeme hodně, chci bezpečnou, kvalitní sedačku.

Moc děkuji.

Dobrý den,

k vajíčku Cybex Aton 5 existují dvě základny (to není isofix - to je pouze ten zámek na základně a oko v sedadle). Ani jedna bohužel neumožňuje použití pro pokračovací sedačku.

Sety, které umožňují pokračování na základně od vajíčka existují snad u každého renomovaného výrobce. U Cybexu vajíčko Cloud Z a pokračovací Sirona Z,

Klippan Dinofix a Klippan Triofix Recline, Klippan Triofix Comfort nebo Klippan Triofix Maxi,

BeSafe iZi GO Modular a iZi Modular,

Axkid Modukid Infant a Axkid Modukid Seat.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz