Dlouhá cesta - 11m. mimi. Jakou autosedačku? Maxi-Cosi Cabriofix nebo Britax Römer First Clas?

Zodpovězené
13. srp 2020

Dobrý den,

příští týden cestujeme na Slovensko a poté do Itálie cca 800 km.

Jakou mám vzít autosedačku pro 11měsíční mimi?

Mám Maxi-Cosi Cabriofix nebo Britax Römer First Class Plus.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

nevím nic bližšího, těžko tedy rozhodnout.

Podle mého názoru obecně platí, že čím méně univerzální sedačku máte, tím lépe. Důvodem je to, že když výrobce vymyslí sedačku s velkým váhovým rozsahem, většinou musí dělat spoustu kompromisů a sedačka nic neumí úplně dobře. Z tohoto pohledu bych volil vajíčko. Ale záleží na tom, jak velké máte dítě, jestli jízdu ve vajíčku ještě přijímá bez protestů, nebo jaké jsou Vaše cestovní zvyklosti.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz