Boční opěrka hlavy do auta. Jaký na to máte názor, popřípadně doporučení?

Zodpovězené
29. říj 2023

Dobrý den,

syn se nám za chvilku nevejde do autosedačky a hledám řešení, jak by si bez autosedačky mohl podepřít hlavu a pospat si během delších cest.
Již dlouho pokukuji po opěrce hlavy, ale nejsem si jistá, zda je při havárii bezpečná.

Zasílám odkaz:

https://www.auto-doplnky.com/bocni-nastavitelne...

Moc prosím o Vaše vyjádření, případně tip na něco jiného, ale funkčního a pohodlného.

Děkuji

Iveta

Dobrý den,

nevíme pro jak velkého pasažéra potřebujete toto řešit.

Autosedačky v poslední kategorii jsou převážně bez omezené nosnosti (nebo se pohybuje kolem 50 kg) a plnohodnotně ochrání do 150 cm. Poskytnou tak boční ochranu pánve, bříška a hlavy. Zároveň dítě zvednou tak, aby bylo v ideální výšce k 3bodovému pásu automobilu.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz