Autosedačka od 15 kg, pro dítě 8 let, 127 cm, 22 kg. Doporučíte prosím nějakou, která má hlubší sedák?

Zodpovězené
12. srp 2024

Dobrý den,

nevíte prosím stránky, kde by byly psané rozměry autosedaček?

Případně autosedačku 15 -36 kg nebo 15-50kg, která má nejhlubší sedák?

Dcera 8 let, 127 cm, 22 kg, máme sedačku Römer, ale sedák je málo hluboký, klouže z ní...

Děkuji

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný dotaz.

Délku sedáku ne vždy výrobci uvádí. Je nejlepší s dětmi sedačky vyzkoušet, abyste viděli, jak která sedačka dítěti sedne. Dlouhé sedáky pro starší děti mají např. Axkid Nextkid či Avionaut MaxSpace Comfort+.

V případě jakéhokoliv dotazu, nás neváhejte kontaktovat. Rádi pomůžeme.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz