Autosedačka. Je možné připoutat pevně dítě do vajíčka v zimním overalu s plášťenkou?

Zodpovězené
24. bře 2022

Dobrý den,

dalo by se pevně připoutat díťě do vajíčka v zimním overalu s pláštenkou?

Děkuji

Dobrý den,

v zimním overalu určitě nepřipoutáte dítě správně do žádné autosedačky. Pásy nebudou sedět na tělíčku a neplní tak bezpečnostní funkci. Do každé autosedačky je třeba děti oblékat co nejméně.

Crash testy:

I dospěláci by se v autě měli poutat vždy bez bundy, aby pás po ní nemohl sklouznout.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz