Zpoždění ms, testy negativní, bolest prsou, chuť k jídlu. Mohla bych být těhotná?

Zodpovězené
1. zář 2020

Zdravím,

mám otázku, jsem netrpělivá. Dnes je to již 18. den zpoždění menstruace, testy negativní. Trošku mě bolí prsa, mám strašnou chuť k jídlu, nikdy předtím to tak nebylo. Cysty mám na obou vaječnících, ale ms jsem měla vždy pravidelně. K lékaři jdu až příští týden.

Myslíte si, že bych mohla být těhotná?

Děkuji

Dobrý den,

pokud Vám 18 dní po předpokládaném termínu menstruace vychází negativní těhotenské testy, tak je příčina vynechání spíše jiná.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz