Špinění. Čím by to mohlo být?

Zodpovězené
5. dub 2023

Dobrý den,

mám na Vás otázku🫣. Mám nepravidelný cyklus už asi 4 roky, což je zcela normální, ale teď jsem měla zpoždění od poslední menstruace (ta byla 24.3.) 6 dní a když jsem dostala menstruaci, tak už 5. den špiním, bolí mě prsa a jsou celkem víc citlivější. 🤔

Nevím jistě, jestli to znamená těhotenství.15.3. mi vyšel pozitivní test. Dělala jsem si pak ještě dva, ale ty vyšli negativně, a tím, že mi přišla menstruace, tak jsem to nechala tak.

Nemůžu byt třeba nějak nemocná?

Očkovaná proti rakovině děložního čípku jsem.

Můžu požádat ohledně toho vysvětlení?

Děkuji

Dobrý den,

v situaci tak, jak ji popisujete při opakovaných negativních těhotenských testech by příčina mohla být buďto hormonální, nebo by se mohlo jednat o cystu na vaječníku.

Jednoznačnou odpověď Vám může dát pouze vyšetření u Vašeho gynekologa.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz