Snaha o druhé dítě. Je možné, aby se nám druhé dítě už nepovedlo?

Zodpovězené
13. črc 2021

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, mám už dvouletou holčičku.

Je možné, aby se nám druhé dítě už nepovedlo? Že už bych třeba podruhé nemusela být plodná?

Jinak mám problémy s menstruací, můj gynekolog to nijak neřeší. Nasadil mi Proveru 5 mg bez nějakého vyšetření. Mam nějaký nedostatek hormonů, takže k MS vůbec nedochází. U dcery jsem to měla totéž a otěhotněla jsem. Říká mi, že je vše v pořádku a mám tomu dát čas.

Chtěla bych znát Váš názor, jestli je někdo, kdo měl jenom jedno dítě a druhé se mu už nepovedlo. Nebo si najít jiného lékaře a začít to řešit.

Děkuji

Dobrý den,

nedaří-li se Vám početí druhého dítěte, tak doporučuji konzultaci v centru asistované reprodukce.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz