Přišla MS, ale těhotenské testy stále slabě pozitivní. Co by to mohlo znamenat?

Zodpovězené
4. lis 2020

Dobrý den,

po 14 dnech zpoždění mi přišla ms. Těhotenské testy jsou stále slabě pozitivní.

Co by to mohlo znamenat?

Krvácím už 3 dny, dnes jsem dělala test a opět slabě pozitivní.

Děkuji

Dobrý den,

ve Vašem případě doporučuji vyšetření a přesné stanovení hladiny těhotenského hormonu v krvi u svého gynekologa. Důvodem je vyloučení mimoděložního těhotenství či nekompletního potratu.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz