Pohlavní styk, sexuální hračky....a něco bílého. Co by to mohlo být?

Zodpovězené
14. lis 2023

Dobrý den,

před týdnem jsem měla pohlavní styk a bylo vše v pořádku, jenže pak jsem používala dva dny sexuální hračky na deset minut a netuším, co se stalo, ale na pyscích se mi udělala buď piha - možná, ale vždy mi z ní vytéká něco bílého a jelikož jsem hypochondr, tak se dokážu vyděsit ze všeho.

Co by to mohlo být?

Děkuji

Dobrý den,

odpověď na Váš dotaz poskytne pouze návštěva Vašeho gynekologa.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz