Podbřišek. Čím by to mohlo být?

Zodpovězené
6. kvě 2021

Dobrý večer,

oslední styk jsem měla 17.1., menstruaci mám 8.2. Cyklus mám cca 28 dní.
Nedávno jsem začala mít nafouknutý a tvrdý pravý podbřišek, občas se tam něco dělo, mírné píchání (nebolelo to nějak moc). Tak jsem myslela, že to je z ovulace, jenže jsem si všimla, že jsem začala mít po čase tvrdý podbřišek jakoby uprostřed (nevím, jak to mám vysvětlit).

Chci se zeptat, co by to mohlo třeba být.

Nikdy jsem si nevšimla, že bych měla předtím tvrdý podbrišek. Hlavně se spíš potřebuji zeptat, zda bych s tím měla zajít k doktorovi nebo ne.
Omlouvám se, jestli to je blbá otázka, ale vážně nevím.

Předem děkuji za odpověď.

Štěpánová 🙂

Dobrý den, paní Štěpánová,

příčinu Vámi popisovaných obtíží může rozlišit jen vyšetření lékařem.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz