Pálení a světlá kapka krve po sexu. Čím to může být?

Zodpovězené
16. pro 2019

Dobrý den,

dnes v noci jsem měla nechráněný pohlavní styk. Jsem ve 35+2. tt. Po pohlavním styku, i když jsem se osprchovala intimním gelem, pálí mě po vyčuraní venkovní pysky a nemohu si ani pořádně utřít vagínu. Dnes ráno jsem šla na záchod a trochu tam byla světlá kapka krve, jako krev s vodou. Pohyby cítím a na poslední kontrole vše normální. Přítel se ještě ke všemu neudělal do mě, ale na penisu po sexu měl takový bílý hlen nebo výtok, bylo to divné.

Čím by to mohlo být?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pokud příznaky do 1-2 dnů neodezní, je třeba navštívit gynekologa a vyloučit zánět.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz