Opožděná menstruace. Je možné, že jsem v jiném stavu?

Zodpovězené
Dnes v 11:15

Dobrý den,

mám dotaz. 5.10. jsem měla pohlavní styk - bohužel ovulaci a plodné dny jsem podle kalendáře neměla. 8.10. ráno jsem začala krvácet, během pár hodin to ustalo a potom už jsem měla jen špiněn. Druhý den nic. V pátek 11.10. jsem měla dostat menstruaci, ale nedostala - už mám 5 dní zpoždění.

Chtěla bych se zeptat, jestli je možné, že jsem v jiném stavu, popřípadě kdy si udělat těhotenský test.

Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,
v případě vynechání menstruace o 5 dní doporučuji jednoznačně provedení těhotenského testu z moči. Měl by již spolehlivě rozlišit zda jste či nejste těhotná.
S pozdravem

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz