Nevím...Můžu být i tak těhotná?

Zodpovězené
30. srp 2024

Dobrý den,

měla jsem s partnerem pohlavní styk bez kondomu, ani neberu antikoncepci, ani nic jiného a udělal se do mě - bylo to 7.8. Menstruace 24.8. nedorazila. Dělala jsem si test 20.8. a byl negativní.

Můžu být i tak těhotná?

Děkuji

Dobrý den,

pokud jste si dělala těhotenský test 20.8. a menstruace nedorazila 24.8., tak test ještě nemohl být pozitivní ani v případě počínajícího těhotenství. Těhotenský test z moči zachytí těhotenství nejdříve v den vynechání očekávané menstruace.
Doporučuji zopakovat těhotenský test z moči.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz