Můžu být těhotná?

Zodpovězené
7. říj 2024

Dobrý den,

je to trochu stupidní dotaz, ale pro klid na duši se radši zeptám.

Můj přítel mě prstil a lízal, pohlavní styk jsme neměli, ale od té doby mám nafouklý podbříšek, trochu mě v něm bolí a začal mi hnědý výtok. Mám týden před menstruací a nevím, jestli výtok je právě kvůli nadcházejíci menstruaci nebo jestli nemůžu být těhotná.

Moc děkuji předem za odpověď.

Dobrý den,

pokud jste neměla pohlavní styk, tak těhotenství je těhotenství téměř vyloučené.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz