Mohu být těhotná?

Zodpovězené
5. kvě 2021

Dobrý den,

je mi 16 a před 13 dny jsem měla pohlavní styk. Ano, neměla bych ho mít, když o tom nic moc nevím. Ale teď mám strach a doufám, že mi poradíte. Měli jsme ho den po menstruaci. Měli jsme kondom a přerušovaný sex.

Mohu být těhotná?

Někdy se mi trochu natáhne, ale říhnu si. Už 2. den mám křečovité bolesti okolo pupíku.

Prosím moc o radu.

Děkuji

Dobrý den,

máte-li pohlavní styk, tak samozřejmě můžete být těhotná. V situaci, kterou popisujete je pravděpodobnost však malá.
V případě opoždění menstruace doporučuji provedení těhotenského testu.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz