Menstruace po interrupci - velké kusy sliznice. Co to prosím může být?

Zodpovězené
26. led 2022

Dobrý den, pane doktore,

podstoupila jsem interrupci v srpnu 2021 z důvodu vývojové vady. Vždy jsem měla menstruaci i po porodu předtím 25 dní. Nyní je 27 dní, to by mě až tak neznepokojovalo, ale jsou to velké kusy sliznice, které ze mě při menstruaci vypadávají.

Co to prosím může být?

Velikost až několik cm. Stalo se mi to už asi jednou před otěhotněním a následnou interrupcí. Byla jsem kvůli tomu na pohotovosti, ale nyní po té interrupci se to stává pravidlem a je to také opravdu, opravdu nepříjemné. Rádi bychom druhé dítě.

Předem děkuji za odpověď.

Eliška

Dobrý den,

příčinu Vašich obtíží lze zjistit kombinací gynekologického a ultrazvukového vyšetření. Doporučuji konzultovat problém se svým gynekologem.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz