Krvácení po laparoskopii. Je to normální nebo řešit s gynekologem?

Zodpovězené
10. bře 2020

Dobrý den,

v pátek 6.3. jsem podstoupila laparoskopicky drilling ovárií a zprůchodnění vejcovodů. Bylo mi řečeno, že bych mohla mírně špinit, ode dneška krvácím. Řekla bych, že to není moc, přirovnala bych to ke střednímu krvácení při ms, bolesti po operaci se postupně zmírňují.

Zajímá mě, zda je krvácení normální stav nebo jestli to mám řešit s gynekologem.

Děkuji, hezký den.

Dobrý den,

nejdříve je potřeba provést vyšetření u gynekologa. Až po vyšetření lze konstatovat, zda stav odpovídá či je krvácení nepřiměřené.
Doporučuji tedy vyšetření.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz