Jaká je šance, že to dobře dopadne?

Zodpovězené
13. zář 2024

Dobrý den,

20.8. zavedeno 5. denní embryo, 2.9. hCG 26,2, 9.9. hCG 205,3.
Dnes po tel. konzultaci, že to neroste, jak má a mám zase jít v pondělí na krev.

Myslíte, že je šance, že to dobře dopadne?

Děkuju H.

Dobrý den,

hladina hCG se má cca každé 2 dny zdvojnásobit. Vámi udávaný nárůst za 1 týden je tedy zhruba odpovídající. Celkově jsou ale hladiny velmi nízké. Individuální prognózu nelze stanovit. Je nutné další sledování - přesně, jak postupuje pracoviště, kde se léčíte.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz