Hlen a v něm narůžovělé nitky. Je možné, že se upravuje po kojení cyklus?

Zodpovězené
21. lis 2023

Dobrý den,

dnes se mi objevil na papíře narůžovělý hlen. Jsem v půlce cyklu a měla by proběhnout ovulace. 2.11. jsem přestala kojit.

Je možné, že se upravuje cyklus a nějaké špinění může přijít?

Menstruaci mám pravidelnou od porodu. Před 14 dny jsem byla na gynekologii a tam bylo vše v pořádku, tak jestli mám plašit a v pondělí si raději zavolat.

Děkuji

Dobrý den,

pokud jste v polovině cyklu a na gynekologii bylo vše v pořádku, tak by se mohlo jednat o periovulační krvácení. Je způsobené krátkodobým poklesem hormonálních hladin při prasknutí folikulu (ovulaci).

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz