Bolesti v podbřišku, bílkový výtok a zvýšená teplota. Může to být ovulace???

Zodpovězené
25. lis 2019

Dobrý den,

prosím o radu. 11. září jsem přestala brát HA, menzes jsem dostala 29. září do 3. října. Další jsem měla dostat 26. října, ale nic. Až 11. listopadu do 13. listopadu, a to nic moc. Předcházely tomu šílené bolesti v podbřišku.
Další týden 20. listopadu jsem měla zase příšerné bolesti v podbřišku, které se táhly do zad a bílkový výtok. Šla jsem na gyndu, všechno v pořádku a odpoledne pohotovost pro nepřestávající bolesti, kde UZ a RTG bez nálezu, moč taky dobrá, krev lehce zvýšené CRP. Teď už to jen pobolívá a mám od středy zvýšenou teplotu 37,1 - 37,3.

Může jít o ovulaci?? Nikdy jsem nic takového neřešila, brala jsem celý život HA.

Děkuji moc za radu a přeji pěkný večer.

Dobrý den,

vyloučí-li Váš lékař jiné závažnější obtíže, tak by se o ovulaci jednat mohlo. Jsou ženy, které ovulaci vnímají bolestivě. Je nutné ale vždy vyloučit závažnější příčinu bolestí.

S pozdravem

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz