Bolest v podbřišku. Co by to mohlo být?

Zodpovězené
27. říj 2022

Krásný den,

mám dvouletou dcerku narozenou akutním císařským řezem. Kromě zánětlivých onemocnění po porodu jsem neměla problém. Asi týden pozoruji silnou bolest v podbřišku po aktivním pohybu - jsme často s dcerkou venku, nachodím např. 4x týdně okolo deseti km, 2x týdně bazén. Nedávno jsem byla na běžné gynekologické prohlídce a vše je v pořádku.

Co by to mohlo být?

Děkuji

Dobrý den,

seznam možných obtíží je poměrně dlouhý.

Doporučuji gynekologické vyšetření. Pokud bude vyloučená gynekologická příčina obtíží, tak poté by diagnostiku a léčbu měl koordinovat Váš praktický lékař.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz