2denní embryo. Jak velká je pravděpodobnost neúspěšného IVF po vložení 2denního embrya?

Zodpovězené
26. zář 2024

Dobrý den,

jak velká je pravděpodobnost neúspěšného IVF po vložení 2denního embrya?

18.9. jsem byla na odběr vajíček, ten den je oplodnili a druhý den mi volali, že mám jít 20.9. na vložení, že u mě embryu bude líp.

Je velká pravděpodobnost, že se ivf nepovede, když embrya nekultivovali do 5. dne?

Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den,
pokud je k dispozici jen jedno embryo je postup, který udáváte, běžný.
Kultivace do 5. dne má význam pouze pokud je více embryí.
Ve vašem případě by Vám pětidenní kultivace pouze zvyšovala náklady na léčbu.
S pozdravem
M. Kučera

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz