2. ivf. Co dělat, aby se povedlo?

Zodpovězené
25. bře 2020

Dobrý den,

1. ivf se nezdařilo, bohužel jsem začala špinit, pak už krvácet po ET 11. den tak, že je konečná... i test byl negativní.

Co dělat, aby se 2. ivf povedlo?

Určitě jít do nehrazených výkonů, ale mám obavu, že mi nepomůžou vyšší dávky stimulace, když mám tak nízké AMH jen 0,08, navíc už mám jiného partnera - má málo spermií, ale má.

Co mi poradíte?

Děkuji

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že léčba neplodnosti je individuální, tak Vám doporučuji konzultaci s Vaším ošetřujícím lékařem v IVF centru. Probere s Vámi možnosti a Vy si poté můžete zvolit, co vám nejvíce vyhovuje.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz