12 dní zpoždění, test krve negativní a testy z moči také negativní. Čím by to mohlo být?

Zodpovězené
Včera ve 12:51

Dobrý den,

mám příznaky těhotenství, ale testy z krve nejsou pozitivní. Mám příznaky jako jsou bolest prsou, pocit na zvracení, jak před jídlem, tak po jídle, časté čůrání a únava. Poslední menstruace byla 6.8. a doposud mi MS nepřišla. Na gynekologii jsem objedná 23.9.

Čím by to mohlo být?

Děkuji za odpověď. 😉

Dobrý den,
pokud jsou opakovaně těhotenské testy z krve negativní tak se skutečně o těhotenství téměř jistě nejedná.
Příčina vynechání menstruace a příznaků které popisujete může být cysta na vaječníku nebo hormonální. Odhalit důvod může až gynekologické a ultrazvukové vyšetření.
S pozdravem
M.Kučera

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz