Je to opravdu na 100 % kluk?

Zodpovězené
Včera v 20:02

Dobrý den,

doktorka mi na běžné kontrole řekla, že podle této fotky je to kluk. Fotka je zachycena zepředu, tedy ne klasicky zespodu mezi nohama plodu, ale zde je zachycen podle doktorky pindík pod bříškem plodu. Plod byl natočen zepředu - tedy obličej a bříško směřovalo k fotce. Když koukala zespodu mezi nohy, žádný pindík vidět ale nebyl a sama řekla, že takhle to vypadá na holku, ale pak viděla, že něco trčí pod bříškem mezi nožkama a prej 100% kluk. Ultrazvuk je ze 17. tt.

Je možné, že to je vážně kluk, když zespodu to vypadalo na holku?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

100% v medicíně nebývá obvykle nic 🙂 Podle fotky to opravdu vypadá na chlapečka, ale určitě předtím než budete nakupovat a zařizovat vyčkejte ještě na další ultrazvuk v 20. týdnu.

Přeji Vám hezký den,

MUDr. Martin Hynek

gynekolog-porodník, klinický genetik
www.gynfem.cz
www.cfm.gynpor.cz