Rok jsem kojila jen z jednoho prsu a ten se mi zvětšil. Kdy se mi vrátí do původního stavu?

Zodpovězené
23. únor 2022

Dobrý den,

2 roky jsem kojila dcerku, ale asi rok jen z jednoho prsu. Ten byl viditelně větší oproti druhému. Před týdnem jsem dceru odstavila úplně.

Kdy se mi vrátí prs do původního stavu?

Děkuji

Dobrý den,

zde je velmi těžké odpovědět, protože je to zcela individuální. Postupně se velikost prsou po kojení upraví, při dlouhodobém kojení jen z jednoho prsu však můžete vidět určité rozdíly v tvaru, plnosti či pevnosti prsou i dlouhodobě.

Hezký den.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová