Malá mléčná žláza. Jaké jsou možnosti kojení?

Zodpovězené
16. pro 2019

Dobrý den,

chtěla bych se poradit ohledně možnosti kojení, když mám malé mléčné žlázy. První dcerku jsem musela přikrmovat a kojení ukončit ve třech měsících.
Nyní se snažíme o druhé miminko. Když jsem byla na sono prsu, tak se mě doktorka ptala, jestli jsem kojila dcerku. Když jsem řekla, že ne úplně, tak mi řekla, že se ani nediví. Prý mám malé mléčné žlázy a zbytek je v podstatě tuk. Takže to mlíčko se mi nemá kde tvořit.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

přiznám se, že s podobným problémem jsem se ještě nesetkala, neumím proto fundovaně odpovědět.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová