Křemelina. Může se užívat, když kojím?

Zodpovězené
30. dub 2021

Dobrý den,

syn má 2 měsíce, plně kojený.
Od porodu mě trápí bolesti břicha a napadlo mě užívat křemelinu. Bohužel ani v lékárně mi není nikdo schopný říct, zda se může nebo ne.

Nemohla byste mi prosím poradit?

Děkuji

Dobrý den,

obávám se, že ani já neumím příliš pomoci. S křemelinou nemám doposavaď zkušenost. Z toho, co jsem se o křemelině dozvěděla (zbaví parazitů a plísní) nemyslím, že by měla při kojení vadit, nicméně je to pouze můj dohad. Ani na osvědčených diskusích LP či na mnou oblíbených a velmi dobře informovaných webových zdrojích jsem se nic bližšího nedozvěděla.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová