Kojím 8měsíční dítě a kolem bradavky mám zarudnutí. O jaký problém jde?

Zodpovězené
27. čer 2020

Dobrý den,

mám 8měsíční dcerku, kterou stále kojím. Poslední 2 týdny mám kolem bradavky zarudnutí. Jsou to až taková suchá místa jako ekzém. Stalo se mi to poprvé a natírám si stále Lanolin. Nepomáhá to. Stále to je suché a červené. Někdy to i svědí.

Kojím pouze z jednoho prsu, dítě druhý odmítala.

O jaký problém jde a co mi doporučujete?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pokud nemáte jiné potíže - svědění, pálení bradavek, bolestivé kojení, pak doporučuji obrátit se na dermatologa, (atopický exém).

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová