Je v pořádku bulka na spodní části prsu na začátku těhotenství?

Zodpovězené
5. črc 2024

Dobrý den,

asi před 10 dny jsem odstavila dítě od kojení a následně jsem se dozvěděla, že jsem opět těhotná. Dnes jsem si pod bradavkou asi 1 cm nahmatala bulku (spíše tvar oválu). Není to bolestivé a nemám pocit nějaké pohyblivosti. Když jsem si zkoušela prohmatat prs, tak při zatlačení na danou bulku mi začne "slzit" a mléko jen minimum.

Je to na začátku těhotenství normální?

Děkuji

Dobrý den,

prsa pracují, jak po odstavení, tak i po opětovném otěhotnění. Bulka patrně souvisí s laktací, ale pokud máte jakékoli pochybnosti, konzultujte s gynekologem, případně zkuste sono.

Držím palce.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová