Jaké bylinkové čaje mohu pít v zimě?

Zodpovězené
30. zář 2019

Dobrý den,

náš syn je velmi citlivý na mou stravu. Mám opakovaně odsledované, že mu vadí čaj pro kojící matky (směs z lékárny).

Jaké bylinkové, resp. jiné, čaje mohu pít v zimě?

Za odpověď děkuji!

Dobrý den,

toto je spíše dotaz na bylinkářku či bylinkáře a z jakého důvodu je pít chcete.

Pokud myslíte kvůli kojení a udržení laktace, pak mám velmi snadný návod - není třeba pít žádné čaje ani užívat jiné doplňky stravy.

Pro spokojené kojení stačí dostatečně kojení dle potřeb miminka a dostatečný kontakt s ním. Vše ostatní je jen podpora, může pomoci a trochu stimulovat, ale rozhodně neplatí, že pokud vysadíte čaj pro kojící ženy, přijdete o mléko. Pijte to, co Vám chutná, vhodné jsou ovocné čaje, melta či produkty typu Caro, apod.

Krásné kojení.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová