Jak léčit otevřenou ránu na bradavce po kousnutí?

Zodpovězené
28. črc 2024

Dobrý den,

můj syn mě jednou pokousal a už dva týdny si s ránou neumím poradit. Nechávám to větrat, dávala jsem si Nursicare náplasti, které mi na začátku kojení hodně pomohly. Přistoupila jsem na kapky, které mají být protizánětlivé, a to mi bradavku ještě víc zhoršilo. Zůstala červená a vystouply mi tam jako kdyby bílé vyrážky, a to svědí. Nevím, co to je za reakci.

Jakou léčivou mast si mám dát na otevřenou ránu?

Je to nesnesitelné, a to nemluvím o kojení.

Děkuji

Dobrý den,

může to být kvasinka, může to být bakteriální infekce, atopický exém atd. Doporučuji navštívit odborníka - gynekolog, obvodní lékař, dermatolog.

Držím palce.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová