Antidepresiva a kojení. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
13. zář 2024

Dobrý den,

ráda bych se s Vámi poradila ohledně kojení a užívání antidepresiv, konkrétně Mirtazapinu. Beru úplně minimální dávku 3,75 mg, ani se to už prý za minimální dávku nepovažuje. Jsem v 16. tt, zkoušela jsem pod dohledem psychiatra vysadit, ale bohužel se nepovedlo. Pan doktor mi moc informací ohledně kojení a užívání tohoto léku nedal.

Moc Vám děkuji za odpověď a přeji krásný den.

Dobrý den,

užívání Mirtazapinu by nemělo při kojení jakkoli ohrožovat miminko. Kojení Vám naopak může velmi pomoci v rámci psychické pohody.

Užívejte si mateřství a moc držím palce.

Přikládám odkaz i na web mamila.sk
https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php...

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová