4měsíční dcerka odvrací hlavičku při kojení. Proč?

Zodpovězené
21. dub 2020

Dobrý den,

chtěla bych se poradit ohledně kojení mé čtyřměsíční dcerky. Je kojena od narození a nikdy jsme s ní neměli problém.

Přes den ji kojím z obou prsů. Někdy se přisaje hned a hezky papá, jindy je to tak, že se přisaje a potom odvrátí hlavu, ohlíží a otáčí se. Znovu ji přiložím k bradavce (kojím vleže), trošku potáhne, a pak se znovu odstaví. Kojím ji každé 2 - 3 hodinky.

Co to znamená?

Může být pořádně napapaná?

Děkuji

Dobrý den,

máte zdravé přirozeně kojené miminko. Je v období, kdy už to není ten malý uzlíček, který jste přinesla z porodnice, ale čím dál větší osobnost. Někdy chce, někdy ne, někdy jen trochu, někdy ji něco vyruší, potřebuje se podívat. Není to nic neobvyklého. Věřte, že kdyby měla hlad, ozve se. Stále kojte tak, jak potřebuje miminko, tak často a tak dlouho, vždy nabídněte obě prsa a bude to dobré.
Jen tak dál.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová