Zvládne kočárek Hauck Rapid 3R i terén?

Zodpovězené
21. dub 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Hauck Rapid 3R. Na sportovních kočárcích mě odrazují přední malá kolečka. Teď mám Kinderkraft a není vůbec do terénu. Navíc ho budu muset měnit, protože je jen do 15 kg a můj syn má už 13 kg.

Zvládne kočárek Hauck Rapid 3R i terén?

Děkuji

Ahoj,

Hauck Rapid 3R má gumová kola s mírným odpružením, takže terén zvládne. Pokud budou převládat procházky v přírodě a ve zhoršeném terénu, tak bych pouvažovala i nad Hauck Runner 2, který má větší nafukovací kola.

Oba kočárky mají dobrý poměr cena/výkon. Jejich nosnost je 22 kg, ale celkově uvezou až 25 kg. Každopádně nižší cena je na nich dost znát, především na kvalitě provedení, takže záleží jak jsi náročná.

Ještě zmíním kvalitnější bazarové modely, zda Tě nezaujmou 🙂. Například Britax B-Motion 3 Plus nebo Baby Jogger City Mini GT / Baby Jogger City Mini GT2.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie