Výměna kombinace Moon Solitaire na zimu, za sportovní kočárek - jaký?

Zodpovězené
6. čer 2019

Dobrý den.

Na podzim zvažujeme koupi nového sportovního kočárku, t.č. užívame sportovní verzi z kombinace Moon Solitaire a s jeho jízdními vlastnostmi a kvalitou zpracování jsme moc spokojeni. Bohužel sportovní sedačka je moc malá a v hrubším oblečení případně s fusakem tam syna v zimě nedostanu, v létě nám ještě poslouží.

Poradíte, jaký prostornější sportovní kočárek s podobnými vlastnostmi - tedy bytelný, dobře ovládatelný, odpružený, převážně do města, ale i do terénu, ideálně s gumovými bezudržbovými koly? Moc nechceme nafukovací kola a ideálně čtyřkolka, ale není podmínkou... Zaujala měla Nuna Tavo, ale naživo jsem neviděla.

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

Nuna Tavo

je, alespoň v tomto typu, určitě tím lepším řešením. I trochu pruží, je bytelná - kvalitní a prostorný kočárek. Dále by kritériím vyhověl i Britax B-Motion 3 Plus nebo B-Motion 4 Plus - kola jsou jako nafukovací, ale jsou plněná pěnou, čili bezdefektová.

Britax B-Motion 3 Plus

Britax B-Motion 4 Plus

Možností je i Coletto Jogg 2018, objednaný s gelovými koly.

Coletto Joggy

Z dražších modelů bych se podívala na Emmaljunga Scooter 4S - vydrží i x dětí.

Emmaljunga Scooter 4S

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.