Výběr kočáru - prosím o zhodnocení. Pomůžete s výběrem?

Zodpovězené
17. dub 2021

Milá Katko,

prosím, prosím o pomoc s výběrem - aspoň zúžit seznam vybraných kočárů, případně doporučit jiný, zhodnotit poměr cena/kvalita🙂.

Kočár bych ráda lehčí, snadno skladný, lehce ovladatelný, jak do města, tak do terénu, kvalitně odpružený, já 170 cm, manžel 200 cm, korba by měla být aspoň 80 cm a fungovat případně i jako "kolébka".

Děkuji za Váš čas. 🙂

Přeji hezké dny

M.H

Dobrý den,

moc děkuji za Váš dotaz a za důvěru při pomoci s výběrem kočárku. 😇

Vezmu to popořadě. Značky Tutis, Camarelo, Junama a Adamex bych zhodnotila v jedné linii. Jsou to hezké designové kočárky s příjemnou výbavou, dobrými koly, kvalitními sporťáky. Poměr cena/kvalita je zde v pořádku - nezaplatíte mnoho (ať už se jedná o 2v1 nebo 3v1). Značky jako takové nejsou moc známé, ale jsou to kočárky, se kterými jsou maminky spokojené a splňují základní požadavky, které se zpravidla na kočárky kladou.

O třídu výše bych hodnotila značky Dorjan a Noordi. Tyto kočárky jsou opravdu dobrou volbou, když se budeme bavit na téma terénu, odpružení či rukojeti. Píšete, že máte vysokého manžela, takže základem je určitě teleskopická rukojeť (Dorjan jím sice nedisponuje, ale v případě tohoto kočárku bych se nebála ho zakoupit, i když je manžel vysoký - je to robustní (ale snadno ovladatelný) kočárek, který se bude dobře řídit i jemu).

Pokud bych Vám ale měla opravdu poradit top kočárek, tak se jednoznačně přikláním ke kočárku X-Lander X-Move. Tento kočárek je nejlepší pracant, se kterým jsem se kdy setkala. Je lehký, má velmi jednoduché skládání, teleskopickou rukojeť, korbičku 80 cm, takže v pohodě i pro větší děti - totéž v rámci sportovní verze - je perfektní i pro větší děti. Má velmi kvalitní korbičku s dobrou matrací, je měkoučký a super je na něm madlo pro přenášení korby (která je opravdu lehká a jakákoliv manipulace s ní je bezproblémová). Má velká nafukovací kola a disponuje měkými tlumiči pro tlumení otřesů v náročném terénu. S tímto kočárkem projedete opravdu veškerý terén, který si umíte představit. Navíc jako bonus má na podvozku LED světla ve dvou režimech (světlo/blikání), takže i případné večerní procházky budou příjemné a bezpečné. X-Lander jsem milovala a oba moji synové taky a věřím, že si ho taky zamilujete. ❤ Můj manžel je také vysoký a nedal na něj dopustit.

Zkuste mrknout na přiložený odkaz: http://bit.ly/xmoveastral

Kdybyste se potřebovala ještě na cokoliv doptat, tak určitě napište. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz