Trojkolka do města i do terénu. Britax B-Motion 3 Plus nebo Baby Jogger City Elite?

Zodpovězené
7. led 2020

Dobrý den,

chtěla bych požádat o radu. Ráda bych pro syna pořídila sportovní kočárek - trojkolku, tak aby zvládal městský provoz, ale i terén. A aby byl skladný a dobře udržovatelný (máme 2 velké psy). U prvního syna jsem měla Britax B-Motion 3, vyjeli jsme s ním i Pravčickou bránu.
Uvažuji, zda koupit znovu Britax B-Motion 3 Plus, nebo třeba Baby Jogger City Elite. Údajně má ještě lepší vlastnosti.

Jaký kočárek byste mi doporučila Vy?

Mnohokrát děkuji!

Ahoj!

Pokud jsi byla skutečně spokojená s Britax B-Motion 3 - seděl ti ovládáním, těžištěm, celkově - já si myslím, že koupit Britax B-Motion 3 Plus je určitě dobrým a správným řešením. Víš, co očekávat, znáš ho a sedí ti - přijde mi to jako správné řešení.

Britax B-Motion 3

Britax B-Motion 3 Plus

K Baby Jogger City Elite - ano, za mě je to vyšší třída, skvělé vlastnosti, materiály, kvalita. Já osobně bych si vybrala ten, ale zase - mně osobně B-Motion řada až tak nesedí. Pokud tě to tahá zkoušet, tak za mě ano - je to skvělý kočárek a ještě jsem popravdě nepotkala nespokojenou maminku vlastnící Elite.

Baby Jogger City Elite

Dobrým středem je také menší, ale schopný Baby Jogger City Mini GT2 - také super a také do města.

Baby Jogger City Mini GT2

Na druhou stranu, pokud je tím, co očekáváš, vlastnosti B-Motion-u, absolutně nevidím důvod, proč do něj nejít. Krom jiného taky ušetříš.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.