Thule Urban Glide 3 versus Thule Urban Glide 3 4W. Který je lepší volba?

Zodpovězené
3. led 2024

Ahoj,

v květnu čekáme miminko a s jistotou víme, že si chceme zakoupit novinku od Thule Urban Glide. Náš hlavní problém spočívá v tom, že nevíme, kterou z novinek si vybrat. Thule kočárek určitě proto, že bydlíme blízko přírody, lesů a luk a velmi ráda bych využila tohoto prostředí právě ke kočárkování. Aktuálně jsem naladěná více na kočárkování na nezpevněném povrchu, avšak všude kolem máme i normální komunikace (chodníky, cesty).

Co se týče designu, tak se nám více zamlouvá čtyřkolová verze Thule. V námi vybrané barvě má ​​být dostupný až v dubnu a já nevím, jestli to na 100% stihneme. To by však ještě nebyl hlavní problém.

Bude čtyřkolová verze stejně vhodná do takového "terénu" (louka, lesní cesty, štěrk) jako tříkolová?

U čtyřkolové verze jsou prý přední kola menší.

Děkuji

Ahoj,

novinky v podobě kočárků pro rok 2024 – Thule Urban Glide 3 a čtyřkolová verze Thule Urban Glide 3 4W ​​jsou velmi podobné. Oba mají zachované zadní odpružení kol a přední kola s možností zamknutí (zaaretování).

Thule Urban Glide 3 4W ​​má nafukovací kola o průměru předních 20 cm a zadních 40 cm. K dispozici bude černý podvozek a k němu sladěné tři barvy potahů – Mid Blue, Black a Soft Beige. Průjezd terénem 4W určitě zvládne, ale obecně se v terénu lépe manipuluje a pohybuje s tříkolovými kočárky. Ty čtyřkolové jsou prý stabilnější. Já osobně mám vyzkoušené oba typy a o stabilitě tříkolového či čtyřkolového kočárku v terénu lze polemizovat. Je však důležité podotknout, že 4W není kočárek určený na běh a sport.

Thule Urban Glide 3 4W ​​je především městský kočárek standardní velikosti, který v sobě dokonale spojuje pohodlí, funkčnost, velkorysý úložný prostor a skvělé jízdní vlastnosti na jakémkoli povrchu. Je navržen pro každodenní použití a umožňuje hladký průjezd úzkými zatáčkami i přeplněnými uličkami v obchodech.

Je super, že výrobce odstranil nejčastější nedostatky, na které se uživatelé kočárku stěžovali. A to:

  • přibyly nové krémové barvy u hlubokých korbiček,
  • došlo ke změně designu a prodloužení stříšky na sportovní nástavbě,
  • zmizela mezera mezi stříškou a sportovním sedadlem, díky tomu je dítě v sedadle více chráněno před větrem a chladem,
  • přibylo zabudované polohování nožiček,
  • přibyl nový zámek na aretaci předních kol.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka