TFK Joggster Trail 2 nebo BJ Summit X3? Jaký prostorný tříkolový sportovní kočárek hlavně do terénu, priorita = jízdní vlastnosti?

Zodpovězené
4. pro 2020

Dobrý den,

nemůžu se rozhodnout mezi těmito dvěma tříkolkami. Potřebuji kočár hlavně do terénu, pole, les, sníh atd... i když i do města na kostky bude fajn 😉.

Priority jsou:
~ hlavně jízdní vlastnosti: příjemná jízda i přes velké nerovnosti a ovladatelnost jednou rukou

Bj Summit C3 se mi asi designově líbí trochu víc, ale nemá polohovací madlo :(, měřím 174, a jsem zvyklá na polohovací madla u jiných kočárků... Myslíte, že by to bylo hodně omezující?
A taky u tohoto typu musím dokoupit madlo pro dítě a koš není tak velký a přístupný jako u TFK...

A u TFK mám zase obavu o jízdní vlastnosti....nemá nafukovací kola a na videu se mi odpružení nezdálo úplně top :-/...
Ale zase má polohovací nožičky, madlo, a zdá se mi prostornější?

No a nakonec co se skládání týče, tak Summit vyhrává, co do velikosti složeného kočáru.

Tady vidíte, že se nemohu rozhodnout 😉)). Já vím, je to "jen" kočár, ale přeci jen - už jsou to dražší kousky 😉.

Doporučila byste mi nějaký jiný?

BJ City Elite 2 má bohužel špatně přístupný koš a slyšela jsem dost negativních recenzí o jízdních vlastnostech, takže ten asi ne...

Děkuji za Váš názor a radu🙂.

Ahoj!

Za mě je výběr obou dobrý, a jasně, že každý bude trochu lepší v nějaké jiné vlastnosti. Nemyslím si, že udéláš chybu výběrem kteréhokoli z nich 🙂.

Pocitově bych ale já šla spíše do TFK Joggster Trail 2.

TFK Joggster Trail 2

Přijde mi pevnější, výhoda polohováni nožiček i hodně malých vychytávek není vůbec zanedbatelná, a z mého pohledu i ty kola, velikostně, kvalitativně, a taky odpružením fungují skvěle. Asi trošinku víc odpružení bude u toho Baby Jogger Summit X3, ALE není to ani takový rozdíl… Na druhou stranu, na BJ jsem ještě nějakou větší kritiku asi ani neslyšela.

Baby Jogger Summit X3

Každopádně, stojím si za začátkem, a to - jsou to opravdu skvělé kočárky na použítí, které požaduješ. Oba. A proto Ti asi poradím rozhodovat se pocitově - jestli Tě to tahá k jednomu, vezmi ho. Oba poslouží dobře, je to kvalita, a jsou i skvělé jízdně i prostorem pro dítě. Jestli opěrku na nožičky nevyužíváš, to nezáleží… Tak běž do toho srdcem.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.