Sportovní kočárek pro nesedící mimčo místo kombinace Britax Go Next - lehčí, úplný leh+sed. Poradíš?

Zodpovězené
16. bře 2020

Ahoj!

Moc prosím o radu. Sháníme pro téměř půlročního nesedícího chlapečka sportovní kočárek. A vzhledem k mým požadavkům se mi to zdá jako nereálný cíl. Do korbičky se za chvíli nevejde:/. Máme Britax Go Next, tam ale nejde sporťák do úplného lehu. Určitě potřebujeme otočný - malý mě musí vidět, jinak řve. Polohovatelný do úplného lehu a také do sedu (v našem Go Next bohužel nejde ani to, je tam pořád záklon, a to nám nevyhovuje).
Jezdit budeme převážně po městě, takže nemusí být vyloženě terénní, ale zase abych z malého nevytřásla duši. A také bychom ho rádi používali na dovolené, takže spíše něco lehčího a skladnějšího. Cena kolem 10.000 Kč.
Koukala jsem třeba na Valco Ultra Trend nebo Moon ReSea Sport.

Moc děkuji!!!

Ahoj!

Valco Snap Ultra Trend je jistě dobrá myšlenka - je lehký, skladný, leh je rovnější. Co se sedu týká, je určitě kolmější, ale ani tam nenajdeš 90-stupňový úhel. Celkově, podle toho, co píšeš a chceš, si myslím, že budeš spokojená, a já bych ho určitě nechala v užším výběru.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

K Moon ReSea Sport - za mě fajn, co se lehu i sedu týče - nebudete zklamáni. Nezdá se mi jedině to, že sezení považuji za menší, a další věcí je stříška v lehu - nekryje úplně 100%, ale dá se to pořešit clonou. Nemyslím si ale, že je to špatná volba - právě naopak,

Moon ReSea Sport

ale já osobně bych z této kategorie spíše vzala Cybex Balios S (delší opěrka i stříška).

Cybex Balios S

Easywalker Mosey+ je skvělou možností, pokud si opět ok s kratší stříškou, dořešitelnou clonou;

Easywalker Mosey+

stejně i Casualplay Kudu 3.

Casualplay Kudu 3

A možná koukni i na X-Lander X Pulse.

X-Lander X-Pulse 2016

Ještě dodám, že Peg Perego kočárky mají opravdu kolmý sed, ale jízdně mi přijdou slabší - no je dobré vědět, že i tato možnost je...

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.