Sportovní kočárek. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
Včera v 10:00

Dobrý den,

vybírám sportovní kočárek a nemůžu se rozhodnout. Ráda si tedy nechám poradit.

Mé požadavky jsou:

  • kvalitní - nechci, aby byl hned rozvrzaný a vydržel až do konce kočárkování
  • čtyřkolka
  • dobré odpružení - bydlíme na vesnici a musí zvládnout terén
  • ideálně úplný leh
  • prodloužená stříška
  • pro různě vysoké rodiče - já 160 cm, přítel 185 cm
  • snadné skládání
  • cena do 13 000 Kč

Líbí se mi Cybex Talos S Lux nebo Mast M.4x , ale ráda si nechám poradit a doporučit i něco jiného.

Děkuji za odpověď.

Ahoj,

Cybex Talos S Lux je elegantní kočárek s moderním designem, určený pro rodiče, kteří se pohybují i ​​po nerovnějších cestách vesnice. Zaujme výbornou manipulovatelností, která mu umožňuje ovládání jednou rukou. V případě častého cestování autem či potřebě každodenního skládání kvůli úschově kočárku, zaujme jednoručním složením a rozložením spolu s nástavbou umístěnou na konstrukci. Sportovní sezení patří k těm prostornějším na trhu, proto v něm bude mít pohodlí i větší dítě během celého kočárkovacího období. Teleskopickou rukojeť lze jednoručně nastavit ve výšce od 102 do 112 cm, je vhodný pro středně vysoké a vyšší rodiče.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/c...

Moon Relaxx Edition je určený pro vyšší rodiče, kteří se pohybují jak po městském povrchu, tak i po nerovných cestách vesnice. Nižší váha a jednoduchá manipulace umožňují ovládání jednou rukou. Zaujme jednoduchým složením spolu s nasazeným sportovním sedadlem na konstrukci v jakémkoli směru. Není třeba ani hledat místo, kam kočárek opřít, protože ve složeném stavu stojí sám. Hluboká vanička i sportovní sezení jsou dostatečně prostorné, stříšku na sportovním sedadle je možné navíc výškově nastavit a vznikne tak větší prostor pro hlavu dítěte.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/m...

Hauck Walk N Care Air je určený pro středně vysoké a vyšší rodiče, kteří se pohybují jak po městském povrchu, tak i po nerovných cestách vesnice. Nižší váha a dobrá manipulovatelnost umožňují ovládání jednou rukou. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme jednoručním složením a rozložením spolu s nástavbou umístěnou na konstrukci. Obousměrné sportovní sezení lze napolohovat do téměř úplně rovného lehu.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/h...

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka