Sportovní kočárek do 10 tisíc, na spaní i všemožný terén. Jaký a s jakými koly?

Zodpovězené
12. led 2021

Ahoj,

potřebovala bych poradit, jaký pořídit sportovní kočarek pro roční dítě.

Teď máme Neonato Puro Urban, jsem více méně spokojená, projela jsem zatím vše. ALE, během dvou měsíců jsem teď 3x píchla kolo a jak je vše zavřené, tak je výměna duše komplikovanější (měním v prodejně kol) a já potřebuju jezdit, chodíme ven každý den i 2x a syn v kočárku i spí. Takže bych nový kočár měla klidně i jen jako zálohu, případně bych Pura schovala na další dítko.

Koukala jsem na kočárky:
Britax BMotion 4 Plus
Joie Mytrax
Valco Snap - tady nevím vůbec jaký, jaké jsou rozdíly podle názvu atd.
Petite&Mars Streer+ Air
Cybex Balios S
Případně i jen golfky Joolz Aer (ty se mi dost líbí)
Nebraním se jiným značkám.

Kočár opravdu nešetřím, jezdím všude, kde potřebuju, město, vesnice, les, hory.
Na váze mi úplně tak nesejde, lepší skladnost do auta ocením.
Aby mi odvozil i druhé dítě nejlépe.
Cena do těch 10 tisíc by byla ideální, ale není to podmínkou.
Nechci trojkolku.

Jsou nějaká kola lepší, než nafukovací?

Děkuju moc za rady a pomoc při výběru.

Ahoj!

Počítej s tím, že jestli jsi, mimo těch píchlých kol, s Neonato Puro Urban spokojená, bude změna za něco jednoduššího, s méně odpružením a menšími koly, hodně velká změna (a může Ti to přijít nepohodlné).

Neonato Puro

A když Ti syn v kočárku i spinká, Joolz Aer, co nejde ani do lehu, určitě nevyhoví na takové účely… A celkově, žádný z uvedených kočárků mi nepřijde jako vhodný na terén, další dítko a nešetrné zaobcházení.

Joolz Aer

Já bych šla do něčeho pohodlnějšího, a tam mě napadá takový Nuna Tavo

Nuna Tavo

nebo menší Mutsy Nexo.

Mutsy Nexo

Gesslein S4 je taky super jízdně, jako i prostorově - a na nešetření je o dost vhodnější.

Gesslein S4 Air+

A jestli menší velikost je to, co hledáš, koukni také TFK Dot 2.

TFK Dot 2

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.