Sporťák pro dítě, které začalo sedět, ne těžký a s vyšší nosností

Zodpovězené
25. čer 2019

Ahoj,

prosila bych o radu. Chtěla bych sportovní kočárek pro syna, který začal sedět. Bydlíme na vesnici, takže ideálně kola do terénu. A často jezdíme autem do města, takže aby šel snadno složit a nebyl těžký.

Ještě mám dvouletou dceru, takže abych mohla svést případně i jí. Takže nosnost nějakých 15-20 kg.
Lze vůbec něco vybrat?

Děkuji za radu

Ahoj!

Neuvádíš rozpočet, to je škoda. Pokud bych měla vybrat něco relativně lehčího a skladného, a aby sedlo děťátku, co začalo sedět, jakož i pro dvouleté, bylo by to jednoznačně něco neotočné. Z dražších modelů, zejména kvůli terénu a nosnosti, hledej raději kvalitu - za mě osobně Emmaljunga Scooter 4S či NXT30. Bytelné, odolné kočárky, co vydrží i více dětí, plus nabízejí i dostatek prostoru pro ty starší.

Emmaljunga Scooter 4S

Emmaljunga NXT30

Z dostupnějších něco jako Nuna Tavo, Baby Jogger City Mini GT resp. nový City Mini GT 2, případně Joie Mytrax, Baby Design Look Air.

Nuna Tavo

Baby Jogger City Mini GT

Baby Jogger City Mini GT2

Joie Mytrax

Baby Design Look Air

Vyhnula bych se otočným modelům z důvodu vyšší váhy, zabrání více prostoru, a zároveň menšího prostoru pro dítě starší. Pokud, tak modely jako třeba Easywalker Mosey+, Jané Kendo (kvůli kolům, ale Jané akorát není kočárek nejprostornější)…

Easywalker Mosey+

Jané Kendo

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.