Sourozenecký kočárek s korbou. Valco Snap Ultra Duo, nebo jaký vybrat?

Zodpovězené
7. led 2020

Dobrý den,

v červenci čekáme druhé miminko a starší dceři bude 20 měsíců. Nevím, zda bude nutné pořizovat sourozenecký kočárek, ale zatím je to tedy hodně kočárkové dítě, i přesto, že už chodí, raději se zatím veze - a hlavně v kočárku spinká.

Můžu poprosit případně o radu, který sourozenecký kočárek je za Vás dobrý? Líbí se mi Bugaboo Donkey, ale cena i za bazarový pod 20 000 Kč neklesá :( Ještě mi byl sympatický Valco Snap Ultra Duo s tím, že bych dokoupila jednu hlubokou korbičku. Co na tyto typy kočárků říkáte?

Děkuji moc za odpověď.

Ahoj!

S Bugaboo Donkey dobře přemýšlíš, ale také je pravda, že to - ani bazarový - není levný sourozenecký kočárek. Je to dáno značkou, kvalitou, funkčností.

Bugaboo Donkey

Mimo něj, protože je BGB poměrně cenově nedostupný, je Valco Snap Ultra Duo náhodou velmi fajn volba.

Valco Baby Snap Ultra Duo

Odpružení ani nějaký zásadní terénní výkon tam moc nehledej - ale pokud nejsou prioritami, bude to dobrá volba, tedy zvláště, pokud otočná sedadla jsou prioritou. Za mě ano. Já osobně bych, z praktického / prostorového hlediska (zejména kvůli skoro dvouleté starší) zvážila možnost neotočných modelů (větší sedadla) s vložnou nebo klasickou vaničkou. Valco Snap Duo Trend, Baby Monsters Easy Twin či Baby Jogger City Mini GT Double by byly modely, na které bych koukala - v rámci nějakého budgetu.

Valco Baby Snap Duo

Baby Monsters Easy-Twin 3.0S Light

Baby Jogger City Mini GT Double

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.