Sourozenecký kočár, který jde předělat na jednomístný. Poradíte?

Zodpovězené
20. led 2020

Dobrý den,

který sourozenecký kočárek jde předělat na jednomístný?

Děkuji za odpověď.
Petra

Ahoj!

Single-to-double, tedy kočárků jednomístných předělatelných na dvoumístné, je v dnešní době již vícero - reagují na potřebu přizpůsobitelnosti rodičů s dětmi věkově blízko. Mezi nejznámější a nejoblíbenější, ale i poměrně drahé, patří jeden z prvních takových rozšířených - Bugaboo Donkey 2.

Bugaboo Donkey 2

Kromě něj pak i Mountain Buggy Duet V3, Baby Jogger City Select

Mountain Buggy Duet V3

Baby Jogger City Select

a jeho vyšší, novější model Baby Jogger City Select Lux s možností lavičkového sezení;

Baby Jogger City Select Lux

dále z těch známých Quinny Hubb,

Quinny Hubb Mono

Silver Cross má dokonce více modelů - u nás je rozšířen především model Silver Cross Wave.

Silver Cross Wave

Pokračovala bych s Thule Sleek a Nuna Demi Grow - ten je jedním z nejoblíbenějších na americkém trhu...

Thule Sleek

Nuna Demi Grow

Zejména v bazaru seženeš i různé in-line Phil & Teds kočárky,

Joie Versatrax

jak i už nevyráběný Stokke Crusi.

Stokke Crusi

Zmíním i Emmaljunga NXT90 v konfiguraci Go Double (pro tento rok chystají i Emmaljunga NXT Twin,

Emmaljunga NXT90 Go Double

Emmaljunga NXT Twin Ergo

a asi všude - no na západě obzvlášť hodně rozšířený Uppababy Vista.

Uppababy Vista

V Británii opravdu hodně oblíbená značka iCandy má několik modelů, nejznámějším by byl iCandy Peach 3...

iCandy Peach 3

Pro tento rok chystá favorit u nás - Cybex - i novinku Cybex Gazelle S, která potěší i dostupnější cenou, takže i tam je na co se těšit, pokud ti výběr kočárku nespěchá...

Cybex Gazelle S 2020

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.